• en
 • pl
 • ZAMÓWIENIE - CRUISE

  ZACZYNAJMY!
  ZACZYNAJMY!
  • 1.ZAMAWIASZ SWOJE SPERSONALIZOWANE NARTY
  • 2.PŁACISZ POŁOWĘ KWOTY
  • 3.CZEKASZ OD 5 DO 14 DNI
  • 4.WPŁACASZ RESZTĘ KWOTY I ODBIERASZ NARTY LUB DOSTAJESZ JE KURIEREM
  TWOJE WYMIARY
  TWOJE UMIEJĘTNOŚCI

  Poinformuj nas jakie są Twoje umiejętności. Pomoże nam to najlepiej spersonalizować Twoje narty. Proszę bądź szczery - nie zawyżaj, ani nie zaniżaj swoich umiejętności.

  1 POCZĄTKUJĄCE kilka raz y miałeś narty na nogach, potrafisz zjechać skręcając z zielonych i niebieskich tras. Nadal jednak potrzebujesz praktyki, żeby czuć się pewnie
  2 PEWNIAK jeździsz już jakiś czas, czujesz się pewnie na niebieskich i łatwiejszych czerwonych trasach zjeżdżając skrętem równoległym, zarówno krótkim i długim skrętem.
  3 DOBRE czujesz się pewnie na wszystkich trasach - nawet czarnych, kręcąc porządne, cięte skręty. Masz mnóstwo frajdy z jazdy! W przypadku entuzjastów freeride’u – kilka razy byłeś poza trasą, jednak nadal pracujesz nad techniką.
  4 BARDZO DOBRE Masz już wiele lat doświadczenia. Niezależnie czy jest to długi gigantowy, czy krótki, dynamiczny skręt na czarnej trasie – nie jest to dla Ciebie problemem!
  5 PRO Ścigałeś się jako nastolatek? Byłeś lub jesteś instruktorem? A może po prostu narciarstwo jest wszystkim, co się dla Ciebie liczy?!
  NARTY 1/2
  NARTY 2/2

  HANDCRAFTED FOR  Marker Kingpin 13

  Całkowicie innowacyjne, niespotykanie wydajne wiązania, dzięki którym Marker całkowicie zredefiniował standardy w wiązaniach z mocowaniem PinTech. Zaprojektowane do użytku w szerokim spektrum warunków, Kingpin jest wiązaniem wyróżniającym się w trzech kluczowych dziedzinach: bezpieczeństwie i wydajności - poprzez perfekcyjne przekazywanie ruchów na nartę, oraz komforcie, który objawia się łatwym przełączeniem między trybami zjazdu i podchodzenia. Zakres DIN: 6 - 13. Waga: 750g

  CENA: 1900 PLN

  Marker Kingpin 10

  Całkowicie innowacyjne, niespotykanie wydajne wiązania, dzięki którym Marker całkowicie zredefiniował standardy w wiązaniach z mocowaniem PinTech. Zaprojektowane do użytku w szerokim spektrum warunków, Kingpin jest wiązaniem wyróżniającym się w trzech kluczowych dziedzinach: bezpieczeństwie i wydajności - poprzez perfekcyjne przekazywanie ruchów na nartę, oraz komforcie, który objawia się łatwym przełączeniem między trybami zjazdu i podchodzenia. Zakres DIN: 5 - 10 Waga: 730g

  CENA: 1500 PLN

  Marker Baron 13

  Znakomite parametry i konstrukcja wiązań pozwala na bardzo agresywną jazdę poza trasami. Jednym z najważniejszych elementów konstrukcyjnych wiązań jest przemyślana budowa i umieszczenie przełącznika zjazd/chodzenie - znajduje się on pod butem, między szynami wiązania wykluczając tym samym możliwość samoczynnego wypięcia się wiązania z pozycji zjazd do pozycji chodzenia. Bezpieczeństwo zapewniają bezpieczniki umieszczone w przedniej i tylnej części wiązania. Możliwa jest ich pełna regulacja w zakresie 6-13 DIN. Waga: 2450g (S); 2480 (L).

  CENA: 1100 PLN

  Marker Duke 16

  Najbardziej wytrzymałe wiązanie z funkcją ''podejścia''. Marker DUKE oferuje regulację siły bezpieczników do 16 DIN! Wiązanie zostało skonstruowane w oparciu o obecne trendy doboru nart - coraz to szersze. Znakomicie współpracują z szerokimi nartami mając odpowiednio rozmieszczone płytki wspierające (montowane bezpośrednio na narcie) dające większe wsparcie i efektywniejsze przenoszenie siły. Bezpieczeństwo zapewniają bezpieczniki umieszczone w przedniej i tylnej części wiązania. Możliwa jest ich pełna regulacja w zakresie 6-16 DIN. Waga: 2760g (S); 2790 (L).

  CENA: 1400 PLN

  Marker Griffon 13

  Chcesz stworzyć freeride'owy zestaw nastawiony na zjazdy? Nie planujesz podejść na tour'ach? Interesują Cię tylko zjazdy? Do wiązanie jest dla Ciebie. Skala DIN do 13 oraz solidna konstrukcja powodują, że są to wiązania godne 100% zaufania!

  CENA: 750 PLN

  CENA:

  3300 PLN

  (w tym narty, torbę na narty i parę pasków)

  WIĄZANIA:

  DANE KONTAKTOWE
  DNI

  O dakładnym terminie realizacji Twoich nart poinformujemy Cię w osobnym mailu. Prześlemy również wszystkie informacje dotyczące płatności.

  PODSUMOWANIE
  CENA:

  3300 PLN

  (w tym narty, torbę na narty i parę pasków)

  WIĄZANIA:

  RAZEM:

  DZIĘKUJEMY
  CENA:

  3300 PLN  RAZEM:

  3300 PLN

  DOSTAWA:

  12 dni

  WIĄZANIA: